Chcesz wiedzieć jakim jesteś liderem? Wypełnij test!

O nas

Kim jesteśmy

Doświadczeni liderzy, sprawdzeni w boju, którzy przez ostatnie kilkanaście lat służyli min. w Jednostce GROM, a obecnie zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystują z powodzeniem we własnym biznesie oraz dzielą się nią z innymi liderami podczas szkoleń.

Nasza misja

Jako doświadczeni liderzy, chcemy nauczyć Cię podejmować decyzje w pod presją czasu, w ekstremalnym stresie. Naszą misją jest pokazanie, że masz w sobie lidera, który poprowadzi zespół. Pokażemy Ci jak to zrobić, nie zawsze używając konwencjonalnych metod.

Co robimy

Przygotowujemy takie warunki szkoleniowe, abyś miał możliwość sprawdzenia siebie w zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych. Wszystkie zadania realizujesz pod nadzorem instruktorów. Wykonując je możesz sprawdzić jak sobie radzisz w sytuacji deprywacji, kiedy jesteś niewyspany, kiedy jesteś zmęczony, kiedy są do przerobienia trudne rzeczy, z którymi nie miałeś wcześniej do czynienia. Równocześnie możesz zaobserwować to co dzieje się, w tych samych warunkach, z innymi osobami, z innymi właścicielami firm i podzielić się z nimi swoimi spostrzeżeniami oraz wnioskami.

Naszym celem jest

Odpowiedź na pytanie czy jesteście dobrymi liderami, czy stosujecie wszystkie możliwe techniki przywództwa oraz właściwie komunikujecie i motywujecie zespół, aby osiągnąć maksymalne rezultaty –   zwłaszcza w momentach, kiedy ciśnienie jest bardzo wysokie, tempo pracy ekstremalne, a zespół „niedokońca idealny”;
Doprowadzenie do sytuacji, w której zrozumiecie i zaakceptujecie, że ludzie są różni, ale dzięki temu są ogromne pokłady potencjału ludzkiego oraz energii do wykorzystania w pracy zespołowej i indywidualnej;
Doprowadzenie do sytuacji, w której poznacie samego siebie. Jakie macie ograniczenia i jak je przełamać. Jaki macie potencjał i jak go właściwie wykorzystać.