Chcesz wiedzieć jakim jesteś liderem? Wypełnij test!

Szkolenie liderów oraz team building w aglomeracji miejskiej

Zintensyfikowane szkolenie dla liderów oraz zgrywanie grupy w oparciu o aglomerację miejską! W tym środowisku nie ma czasu na długi proces decyzyjny, tutaj zmiana goni zmianę, jak w realnym działaniu w biznesie! Jeżeli się nie dostosujesz wypadasz z gry.
Podejście indywidualne, skupiamy się na jakości. A to wszystko po to, żebyście dostrzegli, przetestowali na własnym organizmie i wykorzystali – wartości, zasady oraz doświadczenia jakie wynieśliśmy z realizacji setek misji bojowych w ramach Sił Specjalnych i od kilku lat z powodzeniem wdrażamy w działania naszych firm.

Wybraliśmy to co najlepsze i właśnie tym chcemy się z Wami podzielić!

Who

Właściciele firm, kadra zarządzająca oraz ich zespoły.

What

Przywództwo
Planowanie
Samo-przywództwo
Integracja zespołu

When

Termin do ustalenia

Where

Miejsce do ustalenia

Why

Przygotowujemy takie warunki szkoleniowe, abyście mieli możliwość zintegrować grupę oraz sprawdzić liderów w zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych. Wszystkie zadania realizujecie razem z nami. Wykonując je możecie sprawdzić jak sobie radzicie w sytuacji kiedy są do przerobienia trudne rzeczy, z którymi nie mieliście wcześniej do czynienia. Równocześnie możecie zaobserwować to co dzieje się, w tych samych warunkach, z innymi osobami, członkami waszych zespołów. Każdy uczestnik szkolenia może wejść w inną osobowość i poczuć ogromne pokłady adrenaliny. Poczuć się jak szpieg czy tajny agent , a jednocześnie zdobyte doświadczenie przełożyć na zarządzanie własną osobą oraz zespołem ludzi.

Naszym celem na to szkolenie jest:

  • Zintegrowanie grupy poprzez intensywne szkolenie oraz działanie i podejmowanie decyzji w limicie czasu;
  • Chcemy, aby liderzy odpowiedzieli sobie na pytanie czy są dobrymi przywódcami, czy stosują wszystkie możliwe techniki zarządzania oraz właściwie komunikują i motywują zespół, aby osiągnąć maksymalne rezultaty –   zwłaszcza w momentach, kiedy ciśnienie jest bardzo wysokie, tempo pracy ekstremalne, a zespół „nie do końca idealny”;
  • Chcemy, abyście zrozumieli i zaakceptowali, że ludzie są różni, ale dzięki temu są ogromne pokłady potencjału ludzkiego oraz energii do wykorzystania w pracy zespołowej i indywidualnej;
  • Chcemy, abyście poznali samego siebie. Jakie macie ograniczenia i jak je przełamać, Jaki macie potencjał indywidualnie oraz jako zespół i jak go właściwie wykorzystać.

A to wszystko z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy!

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swój kontakt, a niebawem się z Tobą skontaktujemy i przekażemy więcej informacji.