Zespół

Wojciech Karaszewski

Inicjator i współzałożyciel projektu Siły Specjalne w Biznesie.

Ogromne doświadczenie dowódcze zdobyte w najtrudniejszych sytuacjach na polu walki pozwala mu ze spokojem i dystansem podchodzić do wszystkich wyzwań z jakim się mierzy.

Przedsiębiorca zarządzający deweloperską grupą kapitałową, budującą osiedla mieszkaniowe generujące rocznie kilkadziesiąt milionów przychodu.

Oficer z 20-letnim stażem w służbie ojczyźnie, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, Akademii Obrony Narodowej oraz ASBIRO.

Przez 7 lat był dowódcą Plutonu Specjalnego Straży Granicznej, gdzie odpowiadał za zatrzymania osób podwyższonego ryzyka. Przez 10 lat służył w jednostce GROM, z czego 8 lat na Zespole Bojowym będąc wielokrotnie na zagranicznych misjach bojowych, gdzie pełnił funkcje dowódcze, na każdym szczeblu dowodzenia Siłami Specjalnymi poza granicami kraju. Ostatnie dwa lata służby spędził w Wydziale Szkolenia, gdzie był odpowiedzialny między innymi za selekcję oraz kwalifikacje do jednostki GROM.

Współtwórca programu „WARRIOR” opracowanego w celu weryfikacji kandydatów, przygotowania fizycznego oraz mentalnego do ekstremalnych wysiłków. Maksymalnego wydłużenia efektywności operatorów bojowych poprzez objęcie ich opieką medyczną, odnową biologiczną oraz psychologiczną.

Wykładowca z zakresu zarządzania zespołem, samoprzywództwa oraz planowania projektów na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uczelni ASBiRO. 

Od 8 lat współwłaściciel MieszkajLogicznie.pl, InwestujLogicznie.pl oraz Siły Specjalne w Biznesie, gdzie z powodzeniem wdraża zdobytą wiedze oraz doświadczenie.